قوانین و مقررات باشگاه مشتریان

کاربر عزیز، شما با خرید بیشتر از 100 هزار تومان، شرایط دریافت کارت باشگاه مشتریان نوین چرم را دارید.
در نظر داشته باشید اطلاعات کارت باشگاه مشتریان شما براساس اطلاعاتی که در فروشگاه نوین چرم ثبت کرده اید صادر خواهد شد.کارت باشگاه مشتریان همراه با سفارش شما به آدرس درج شده توسط شما ارسال خواهد شد.رمز کارت نیز به تنهایی برای شما پیامک می شود.

توجه داشته باشید اطالاعات شما بعد از صدور کارت قابل ویرایش نمی باشد و در صورت فراموشی رمز عبور و یا مفقودی شدن کارت، رمز آن به تنهایی به شماره اعلامی پیامک و کارت جدید نیز تنها پس از احراز هویت مشخصات اعلامی صادر می گردد و در صورت درج اطلاعات نادرست یا اطلاعات شخص دیگر غیر از دریافت کننده کارت، مسئولیت عواقب آن بر عهده مشتری است.

 

نکات مهم:

  • اعتبار هدیه موجود ناشی از شارژ کارت، فقط تا دو سال پس از آخرین تراکنش خرید ثبت شده در کارت بوده و پس از آن منقضی شده و قابلیت استفاده یا انتقال نخواهد داشت.
  • تاریخ انقضای درج شده بر روی کارت صرفاً جهت استفاده در پورتال فروشگاه آنلاین بوده و به معنای تاریخ انقضای اعتبار شارژ هدیه کارت نیست.
  • هرگونه تغییرات در قوانین و مقررات باشگاه مشتریان، از طریق همین صفحه به اطلاع اعضای محترم باشگاه می‌رسد.
  • با توجه به عدم امکان دسترسی به تمامی اعضای محترم باشگاه مشتریان در همه مواقع، خواهشمندیم جهت اطلاع از مقررات و قوانین باشگاه مشتریان نوین‌چرم و احیاناً آخرین تغییرات آن، به طور منظم به همین صفحه در سایت اینترنتی مراجعه نمایید.

 

استفاده از کارت باشگاه مشتریان نوین‌چرم، به منزله پذیرش تمام قوانین و مقررات و تغییرات مربوط به آن است.